ČPV Otava

7 Kvě
3 votes

Náš výlet na Otavu začal v pátek večer navazováním lodí. Cesta byla dlouhá, ale když jsme dorazili na místo, tak jsem zjistil, že nemusíme stavět stan, jelikož naši vůdcové nám zařídili ubytování v bungalovech. Hned po zabydlení jsme věděli, že už se nám nikdy nebude chtít do stanu. Chatky nebyly vytápěné, chtěli jsme si zatopit, ale topení tu chybělo. A tak jsme se rozhodli použít naše dračí dechy, po chvíli jsme to však vzdali a zatopili jsme otevřením oken.

První noc proběhla krásně a hned po budíku jsme si začali chystat snídaně, abychom mohli podat hvězdné výkony. Po snídani si někteří z nás vyčistili zuby a začali jsme se chystat na vodu. Když vše bylo připraveno, tak jsme se vydali na výklad tratě a po něm rovnou na tombolu, kde jsme vyhráli hned několik cen. Po tombole přišla ta zábavná část, závod. Ten byl pěkný a i přes to, že tam bylo více přistání než normálních branek, to bylo super. Potkali jsme spoustu šutrů, ale nakonec se to dalo dobře sjet a pořádně si to užít. Po závodu jsme přijeli zpátky do kempu, ale ještě nebylo moc pozdě, tak jsme se rozhodli si udělat výlet do města. Tam jsme jsme si koupili dobrůtky a zašli jsme si do kavárny. Po příjezdu zpátky do kempu se naši nejmladší účastníci vydali do lesa pro dříví a připravili si krásný táborák.

Třetí den jsme chtěli jet na řeku Vydru, ta měla ale bohužel málo vody. Tak jsme se nasnídali, sbalili si věci z chatek a připravili jsme se znovu na Otavu. Řeku jsme si tedy sjeli znovu. Řádně jsme trénovali všude kde to šlo, počasí bylo pěkné tak jsme si to užívali. Pak už jsme valili domů. Z káčat se nejlépe umístili: Bára Kosmáková v juniorech na úžasném 1. místě a Týna Hamerská v dívkách na krásném 4. místě. Doufáme že další Otava nebude zase až za 3 roky!

Viktor

Napsat komentář