Termíny tréninků

Zde najdete jednotlivé termíny pravidelných tréninků, brigád apod.

Účast na tréninku je povinná a vede se docházka. Pokud se nemůžete zúčastnit, je třeba poslat email na omluvenky@kacata.cz.

Trénink mládeže na loděnici – duben až konec října

  • Tréninky jsou každé úterý od 16:15 do 19:00 na loděnici.
  • S sebou oblečení na běhání a oblečení na vodu.
  • Kdo nebude mít do kajaku boty nebude připuštěn na trénink.
  • Příchod po 16:30 znamená absenci.

Sezóna začíná prvním dubnovým úterkem a končí posledním říjnovým úterkem. Poslední trénink proběhne vyhodnocení sezóny u ohně.

Kondiční pádlování ve čtvrtky pro pokročilé – duben až konec října

Každý čtvrtek od 16:15  probíhá na loděnici kondiční pádlování. Sraz v 16:15, odchod na vodu v 16:30. Účast není povinná, nicméně doporučujeme všem pokročilým, kteří kromě pádlování nemají jiné tréninky. Je nutné se nejprve domluvit na tréninku.

Zimní příprava (loděnice) – listopad až březen

Každý čtvrtek 16:30 – 18:30 bude probíhat zimní příprava na loděnici (pokud nebude řečeno jinak). Program se bude měnit v závislosti na podmínkách a některé tréninky se mohou přesunout na jiné místo. O tom budete samozřejmě informování dopředu. Hlavní náplní těchto tréninků bude posilování, běh a obecná sportovní průprava. Sraz je u horní budovy na loděnici, přijďte horní brankou (né kolem řeky).

Co s sebou: tenisky, oblečení do posilovny, ručník, pití, oblečení na ven s ohledem na počasí(lehká čepice, rukavice, neprofukavá bunda, dlouhé sportovní kalhoty/legíny), čelovka.

Zimní příprava (bazény) – listopad až březen

Bazény jsou každé úterý na ZŠ Pastviny v Komíně – (18:30 – 20:30). Mládež je rozdělena do dvou skupin, které se střídají po 14 dnech.

Bazén pro mládež:

  • každé úterý 18:30 – 19:30 (sraz v 18:15 u vchodu do bazénu – vstup odzadu, z druhé strany než je dopravní hřiště) 

Bazén pro dospělé a soběstačné eskymáky:

  • každé úterý 19:30 – 20:30 (sraz v 19:15 u vchodu)

S sebou: plavky, koupací čepici, mycí potřeby

Rozdělení na skupiny zde (po přihlášení).

Práce na loděnici

Každý člen oddílu má povinnost odpracovat 10 hodin brigád každý kalendářní rok. Brigády je možné odpracovat od května do září každou sobotu od 9 hodin na loděnici, nebo po domluvě se  správcem či výborem oddílu nebo při předem vyhlášených hromadných brigádách (zpravidla 2 na jaře a 2 na podzim).