Termíny tréninků

Zde najdete jednotlivé termíny pravidelných tréninků, brigád apod.

Účast na tréninku je povinná a vede se docházka. Pokud se nemůžete zúčastnit, je třeba poslat email na omluvenky@kacata.cz.

Trénink mládeže na loděnici – duben až konec října

  • Tréninky jsou každé úterý od 16:15 do 19:00 na loděnici.
  • S sebou oblečení na běhání a oblečení na vodu.
  • Kdo nebude mít do kajaku boty nebude připuštěn na trénink.
  • Příchod po 16:30 znamená absenci.

Sezóna začíná prvním dubnovým úterkem a končí posledním říjnovým úterkem. Poslední trénink proběhne vyhodnocení sezóny u ohně.

Kondiční pádlování ve čtvrtky – duben až konec října

Každý čtvrtek od 16:15  probíhá na loděnici kondiční pádlování. Sraz v 16:15, odchod na vodu v 16:30. Účast není povinná, nicméně doporučujeme všem, kteří kromě pádlování nemají jiné tréninky.

Zimní příprava (loděnice) – listopad až březen

Každý čtvrtek 16:30 – 18:30 bude probíhat zimní příprava na loděnici (pokud nebude řečeno jinak). Program se bude měnit v závislosti na podmínkách a některé tréninky se mohou přesunout na jiné místo. O tom budete samozřejmě informování dopředu. Hlavní náplní těchto tréninků bude posilování, běh a obecná sportovní průprava. Sraz je u horní budovy na loděnici, přijďte horní brankou (né kolem řeky).

Co s sebou: tenisky, oblečení do posilovny, ručník, pití, oblečení na ven s ohledem na počasí(lehká čepice, rukavice, neprofukavá bunda, dlouhé sportovní kalhoty/legíny), čelovka.

Zimní příprava (bazény) – listopad až březen

Bazény budou probíhat (stejně jako minulý rok) každé úterý na Eko gymnáziu Brno – na ulici Labská a Oderská (18:00 – 20:00) Mládež je rozdělena do dvou skupin, které se střídají po 14 dnech.

Bazén pro mládež:

  • každé úterý 18:00 – 19:00 (sraz v 17:45 u zadního vchodu do areálu)

Bazén pro dospělé a soběstačné eskymáky:

  • každé úterý 19:00 – 20:00 (sraz v 18:45 u vchodu)


Práce na loděnici

Každý člen oddílu má povinnost odpracovat 10 hodin brigád každý kalendářní rok. Brigády je možné odpracovat od května do září každou sobotu od 9 hodin na loděnici, nebo po domluvě se  správcem či výborem oddílu nebo při předem vyhlášených hromadných brigádách (zpravidla 2 na jaře a 2 na podzim).