Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

ČPV Otava – zrušeno

ČPV Otava zrušena z důvodu nedostatku vody! Nenechte si ujít první ze závodů českého poháru vodáků a nejspíš ten nejhezčí, krásná voda až WW III na Šumavě v úseku Čeňkova Pila – Radešov! Pouze pro pokročilejší. Na akci bývá zima a ... Číst více »

1000Kč

ČPV Sázava

Tradiční závod ČPV na řece Sázavě z Týnce do Pikovic. Akce určena pro všechny včetně začátečníků. V neděli trénink na kanálu v Roztokách.

900Kč

Trnava Xrace 2024

Klasický jarní závod na Trnávce, který je letos poprvé součástí Czech Whitewater Tour. Akce pouze pro pokročilé. V sobotu probíhá závod a v omezené míře i volné splutí. V neděli je pak kanál dostupný všem.

ČPV Svratka a ČPV Jihlava

Vír , Česká republika

Námi pořádané závody ČPV, na Svratce pod Vírskou přehradou a na Jihlavě. Akce je vhodná pro všechny kromě úplných začátečníků. Spát se bude ve stanech (berou se i oddílové), jídlo vlastní. Odjezd v pátek odpoledne, přesný čas bude upřesněn, návrat ... Číst více »

Zdarma

Alpy pro mírně pokročilé

Wildalpen Wildalpen, Rakousko

Letní výjezd do Alp primárně pro méně zkušené vodáky pravděpodobně na řeku Salzu, ale je možné, že se lokalita změní podle vody a počasí. Akce je určena pro všechny, kteří již byly alespoň na vrbném. Účast na květnovém soustředění na ... Číst více »

3000Kč

Vodácký putovní tábor

Vodácký putovní tábor, konkrétní řeku vybereme až těsně před akcí podle toho, kde poteče voda, snad nás čeká něco zajímavějšího, než Vltava...🤞 Akce je určena "dětem vlastním", dětem z Ostřížů a samostatným káčátkům (= dětem, které si zvládnou s menší ... Číst více »