Vyhodnocení sezony 2014

26 Říj

K vyhodnocení je přiložena tabulka, kde se každý může najít a zhodnotit, kolik toho za sezonu udělal nebo naopak neudělal. Z toho každému vyplynou nějaké výsledné body a hodnocení, zda splnil vše, co splnit měl. Pokud tomu tak není, následuje nějaká kompenzace, ať už ve formě článku nebo brigád, případně oboje. Kdo s tím měl letos problémy, ať si příští rok hlídá docházku a účast, žádné reklamace uznávat nebudeme.

Co se týče těch kompenzací – brigády jsou snad jasné, každý musí splnit ročně 10 brigádnických hodin, někteří tedy budou mít ještě např. 5 hodin navíc. Nesplněné brigády je nutno v dalším roce proplatit.
Články budou vypracované s termínem do konce roku 2014, to znamená do 31. prosince poslané mailem Zbyňovi nebo Čučovi (oba maily najdete v kontaktech na webu). Téma článku je na vás, musí se však nějakým způsobem týkat vody, vodáctví. Rozsah je minimálně je strana A4 textu (žádné obrázky se tedy nepočítají!), upřesnění pak najdete zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Normostrana. Myslíme si, že 250 slov zvládne napsat každý.

Pro příští rok budou podmínky účasti na akcích následující:

  • skupina A: min. 3 výcviky a ostatní závody, 5 závodů ČPV
  • skupina B: min. 5 jakýchkoliv výcviků či závodu, vč. ČPV

Samozřejmostí je pak účast na trénincích, a to minimálně 50% ze všech tréninků (bazény, tělocvična, loděnice). Toto platí bezpodmínečně. Pokud nemůžete přijít, vždy se omluvte.

Tabulka za uplynulou sezonu je pak ke stažení zde
Sezona2014