Tělocvična v prosinci nebude!

25 Lis
1 vote

Kvůli opravě povrchu v tělocvičně bohužel nebudou moct probíhat pondělní tréninky v tělocvičně během celého prosince (tj. už od 1.12. včetně). Vymysleli jsme tedy náhradní program, tak si přečtěte, co vás čeká.

Každé pondělí ve stejný čas, tedy 16:15, bude sraz na loděnici u horní klubovny, tedy na parkovišti s dřevěným plotem. Je tam osvětlená cesta, tak se nemusíte bát. Kdo se stejně bojí, může nás počkat u hospody Turbína. Zde budeme mít připravený zhruba dvouhodinový program (končit budeme cca stejně jako s tělocvičnou), pokaždé půjde o něco jiného – jednou si zopakujeme nějakou teorii a základy na vodě, jindy to bude třeba nějaká zdravověda či pomoc kamarádům v nouzi a snad se dostane i na nějaké to zajímavé promítání z cest. Dozvíte se něco zajímavého a třeba vás to inspiruje k výletům na neznámá místa.
Celkem to budou tedy tři prosincová odpoledne, od ledna již pokračují tréninky opět v tělocvičně. Účast doporučujeme všem, bude se to zapisovat jako ostatní tréninky! A navíc se dozvíte hromadu zajímavostí.

Vzhledem ke studenému počasí se dobře oblečte, někdy chvíli trvá, než se klubovna vytopí. Můžeme si uvařit třeba čaj, pokud si s sebou něco na čaj přinesete, nebude to na škodu (třeba i láhev vody, na loděnici není příliš kvalitní, nebo oblíbený hrnek), ale pokusíme se něco zajistit.

Napsat komentář