33. vodácký maškarní bál

2 Říj

Letos kulatý 33. ročník vodáckého maškarního bálu. Tentokrát s více novinkama! Tou hlavní a zásadní je přesun do nových prostor – letos se bude konat v restauraci U Dvořáků na Svratecké v Brně-Komíně! Pozor tedy, nejezděte již do Hvězdy! Dále vás překvapíme úplně novou kapelou a nějakým tím pivem gratis pro začátek, aspoň dorazíte zavčas. Jinak vše při starém – začátek opět v 19h. A samozřejmě datum – letos v brzkém termínu 23.listopadu. Snad si tedy všichni stihnete nachystat co nejlepší masky a brzo ahoj!

Pozvánka ke stažení zde: pozvanka2019.pdf

32. vodácký maškarní bál

20 Zář

Každoroční vodácký maškarní bál, již 32. ročník, se letos uskuteční v sobotu 1.12.2018 od 19h, jako obvykle v restauraci a sále Hvězda v Brně – Bystrci. Jako vždy se bude konat soutěž o nejlepší masky v několika kategoriích a nemine vás ani tombola či taneční vystoupení. K tanci a poslechu zahraje živá kapela. Doufáme, že se opět potkáme v hojném počtu a všichni se skvěle pobavíme!

Plakát ke stažení zde: 32. maškarní – plakát

30. vodácký maškarní bál

20 Zář

Letos jsme se dočkali jubilejního 30. ročníku vodáckého maškaráku, takže doufáme v opravdu hojnou účast vás všech! Loni to nebylo takové, jak bychom si představovali, tak snad to letos všichni napravíme.

Všichni tedy přijďte 26. listopadu do sálu v Restauraci Hvězda v Brně – Bystrci, začínáme v 19h. K tanci a poslechu opět zahraje prověřená kapela a dočkáte se i tanečního vystoupení, bohaté tomboly a soutěže o nejlepší masky v kategoriích jednotlivců, dvojic a skupin.

Na akci může dorazit i starší mládež, pokud chce zažít atmosféru vodáckého bálu.

Pozvánka ke stažení zde: Pozvánka – maškarák 2016

 

plakat_2016

29. vodácký maškarní bál

9 Říj

Rok se s rokem sešel a nás již brzy čeká další ročník oblíbeného vodáckého maškarního bálu! Tentokrát již 29. ročník, příští rok tedy bude jubilejní. Doufáme, že se letos a stejně tak příště sejdeme v hojném počtu, je to pěkné uzavření vodácké sezony.

A kdy že to letos bude? Opět půjde o tradiční datum druhé poloviny listopadu, konkrétně v sobotu 21.11. od 19 hodin v restauraci Hvězda v Brně-Bystrci (ulice U zoologické zahrady).

Vymyslete si nápadité masky, bude se totiž opět konat soutěž o ty nejlepší v kategoriích jednotlivec, dvojice a skupina. Samozřejmostí je také živá hudba, tombola a taneční vystoupení.

Na akci může dorazit i starší mládež, pokud chce zažít atmosféru vodáckého bálu.

Pozvánka ke stažení zde: Pozvánka 29. maškarní bál

Akce na facebooku je zde https://www.facebook.com/events/1693587620927422/

Pořádání akcí na podzim – Svratka a Jihlava

25 Srp

Vzhledem k dlouhotrvajícím letním suchům v povodí obou řek jsme bohužel byli donuceni k nepopulárním opatřením v podobě rušení plánovaných vodáckých akcí.
V první řadě jde o zrušení prvního termínu splutí Jihlavy dne 6.9., k čemuž jsme již obdrželi oficiální zprávu, že vodu nebude možné pustit. Těžko však můžeme něco namítat, vody je letos opravdu nedostatek. K dalším termínům se budeme postupně vyjadřovat, jakmile bude jasné, zda se budou či nebudou konat. Bohužel je zde opět velké riziko zrušení.
Se Svratkou to naneštěstí letos není jinak, a tak jsme nuceni již podruhé za sebou zrušit plánované ČPV pod Vírskou nádrží. Na jaře to bylo kvůli prodloužené opravě vodního díla, když to vypadalo, že by to mohlo vyjít na pozdim, udeřila sucha. Pevně však věříme, že se situace opět obrátí k lepšímu a toto období bude brzo za námi a závody ČPV budou opět pravidelné.

Aktuálně k 23.9.2015:
Omlouváme se za neaktuální informace, poslední termín dne 27.9. by dle správce VN měl proběhnout, k předpokládanému zrušení tedy nedošlo.

Výbor VO KTL Brno

ČPV Svratka 2014 zrušen

10 Zář

Bohužel, ač neradi, jsme byli nuceni zrušit i náhradní termín ČPV Svratka 2014, letos nám podmínky opravdu nepřály. Na jaře nejdříve nebyl dostatek vody, který se však bohužel ani přes poměrně výrazné deště nepodařilo doplnit ani do současnosti. K tomu se přidaly opravy na hrázi VD Vír a my již tak nemáme jinou možnost, než letošní ročník úplně zrušit.

Omlouváme se tak všem závodůchtivým vodákům a současně doufáme, že příští rok bude příznivější. Občas to holt nevyjde.

Závod PC ČPV Vír v termínu 22.6.2014 zrušen!

11 Čvn

Bohužel musíme všem účastníkům oznámit, že letošní ročník PC ČPV Vír jsme byli nuceni z dlouhodobého nedostatku vody v povodní Moravy a především Svratky zrušit.

Do poslední chvíle jsme doufali, že se nám podaří vyjednat nějaké rozumné podmínky alespoň pro zkrácenou verzi závodu v úseku Vír I – Vír II (tj. do vyrovnávací nádrže), a zároveň čekali, že některé deště alespoň trochu zvednou hladinu Vírské nádrže. Stav vody v ní je bohužel natolik špatný a vyhlídky posledních dnů nenaznačují zlepšení (spíše naopak), že i poslední naděje již padla.

K dnešnímu dni (11.6.) jsme tedy definitivně rozhodli, že závod bude zrušen. Nevěšíme však hlavu a pokusíme se vyjednat akci na září, pokud to podmínky dovolí. Více informací budeme moci poskytnout, až se jednání někam posunou a hlavně – až bude zase nějaká voda.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se podaří vše na podzim napravit.

Vodácký oddíl KTL Brno