Výroční schůze delegátů VO KTL 2020

6 Úno

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 26. února od 18h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy. Je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok a plány na další rok. Každý z vás se případně může doptat na to, co ho bude zajímat. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.

Výroční schůze 2019

24 Led

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 20. února od 17h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy. Je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok a plány na další rok. Každý z vás se případně může doptat na to, co ho bude zajímat. Mimo jiné budeme hlasovat o zvolení Davida Fojtíka do funkce předsedy oddílu. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.

Výroční schůze 2018

26 Led

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 21. února od 17h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy, je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok, plány na další rok, každý z vás se případně může doptat, co ho bude zajímat. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.

Termíny podzimních brigád na loděnici

6 Říj

Letos na podzim jsme se rozhodli naplánovat pouze jednu velkou podzimní brigádu, a to 11.11. od 9h. Je třeba především shrabat listí a uklidit před zimou celý areál. Další termíny zatím neuvažujeme a vypsali bychom je pouze v případě potřeby. Dorazte prosím v co největším počtu, ať se to vše stihne, snad nám bude přát počasí.

Výroční schůze 2017

5 Úno

Dne 22.2.2017 se bude od 17 hodin konat na loděnici v nové klubovně výroční schůze Vodáckého oddílu KTL Brno. Schůze je pro všechny zájemce o informace o našem oddílu za uplynulý rok či plány na rok nadcházející. Určitě vás rádi uvidíme, pokud máte čas tak prosím dorazte, abychom se sešli v odpovídajícím počtu. Díky!

Výbor VO KTL Brno

Mikulášská besídka

7 Pro

Mikulášské a předvánoční posezení na loděnici, tento pátek 9. prosince od 16h v horní budově (vstup od parkoviště). Ukončíme společně letošní rok, pobavíme se o dalším roce a plánovaných akcích. K tomu nějaké občerstvení, promítání apod. Dorazte v co největším počtu, ať se ještě letos všichni potkáme.
Kdo by mohl dorazit už v 15h, mohl by nám pomoct s naložením listí do kontejneru, něco na převlečení raději s sebou. Díky, pomůže nám to!

Podzimní brigády

4 Říj

Letošní podzimní brigády jsou stanoveny na termíny 22.10. a 12.11.2016. Kdo tedy nemá ještě splněny brigádnické hodiny za letošek, může tak učinit v tyto dny. Upozorňujeme, že noví členové (kteří přišli v září), mají za povinnost 5 hodin, ostatní 10.
Na každou z brigád bude možné se přihlásit jako na ostatní akce. Nezapomeňte na to prosím, ať máme přehled, kolik zhruba přijde lidí. Akce bude s předstihem vypsána s dalšími podrobnostmi. O všem se tak zavčas dozvíte.

Výroční schůze 2016

18 Led

Důležitá zpráva pro všechny členy oddílu – dne 10. 2. 2016 se bude od 17 hodin konat na loděnici v nové klubovně výroční schůze, účast je více než vhodná! Bude zhodnocen rok 2015, dozvíte se o investicích, provedených akcích a výsledcích mládeže, zároveň také budete informování o plánech na další rok. Dojde k volbě nového předsedy oddílu. Je nutné, abychom se sešli ve větším než malém počtu. Proto nad účastí neváhejte a přijďte!

Členové oddílu si navíc mohou po schůzi koupit oddílové tričko za symbolickou cenu 50 Kč.

trika_hotove

Těšíme se na Vás!

Výbor VO KTL