Výroční schůze delegátů VO KTL 2020

6 Úno

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 26. února od 18h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy. Je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok a plány na další rok. Každý z vás se případně může doptat na to, co ho bude zajímat. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.

Výroční schůze 2019

24 Led

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 20. února od 17h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy. Je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok a plány na další rok. Každý z vás se případně může doptat na to, co ho bude zajímat. Mimo jiné budeme hlasovat o zvolení Davida Fojtíka do funkce předsedy oddílu. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.

Výroční schůze 2018

26 Led

Letošní výroční schůze vodáckého oddílu proběhne 21. února od 17h v klubovně na loděnici. Za výbor VO KTL tímto zveme všechny členy, je nutné, aby se nás dostavil dostatečný počet. Probereme výsledky oddílu za uplynulý rok, plány na další rok, každý z vás se případně může doptat, co ho bude zajímat. Věříme tedy, že se sejdeme v hojném počtu.