Pořádání akcí na podzim – Svratka a Jihlava

25 Srp
0 votes

Vzhledem k dlouhotrvajícím letním suchům v povodí obou řek jsme bohužel byli donuceni k nepopulárním opatřením v podobě rušení plánovaných vodáckých akcí.
V první řadě jde o zrušení prvního termínu splutí Jihlavy dne 6.9., k čemuž jsme již obdrželi oficiální zprávu, že vodu nebude možné pustit. Těžko však můžeme něco namítat, vody je letos opravdu nedostatek. K dalším termínům se budeme postupně vyjadřovat, jakmile bude jasné, zda se budou či nebudou konat. Bohužel je zde opět velké riziko zrušení.
Se Svratkou to naneštěstí letos není jinak, a tak jsme nuceni již podruhé za sebou zrušit plánované ČPV pod Vírskou nádrží. Na jaře to bylo kvůli prodloužené opravě vodního díla, když to vypadalo, že by to mohlo vyjít na pozdim, udeřila sucha. Pevně však věříme, že se situace opět obrátí k lepšímu a toto období bude brzo za námi a závody ČPV budou opět pravidelné.

Aktuálně k 23.9.2015:
Omlouváme se za neaktuální informace, poslední termín dne 27.9. by dle správce VN měl proběhnout, k předpokládanému zrušení tedy nedošlo.

Výbor VO KTL Brno