Mládež Káčata – jarní program

26 Bře
3 votes

Ahoj!

jaro už je tady a s ním nás čeká návrat zpátky na loděnici.Proto Vás chceme informovat ohledně nadcházejících událostí a novinek pro letošní pádlovací sezónu:

Poslední tělocvična bude 30.3.2015

Poslední bazén bude 31.3.2015 – bazén bude společný pro skupinu Marty i Zbyňka

První trénink na loděnici bude po Velikonocích v úterý 7.4.2015. Zveme všechny rodiče. Představíme zde náš program a další informace. Začátek v 16:30 na loděnici.

Na trénink si vezměte vhodnou obuv na běhání, přezůvky a převlečení na vodu (v dubnu bude ještě chladno, takže nezapomeňte šusťákovou bundu s dlouhým rukávem, delší kalhoty – (šusťáky) a nějaké termotriko). Účast na tréninku je povinná jako každoročně budeme přiřazovat vybavení. Kdo nepřijde má smůlu, zbude na něj to nejhorší nebo nic.

Letošní program již je na našich stránkách. Můžete se tak začít přihlašovat na jednotlivé akce. Letos je to mizerné s vodou takže je možné, že některé akce budou úplně zrušeny nebo se nahradí pěšo-kolo výlety. Vždy to bude záležet na vedoucím akce.

Systím hodnocení účasti bude stejný jako loni:

– letos budete rozděleni do dvou výkonnostních skupin: A – zkušenější a B – začátečníci

– každý ze skupiny A musí mít min. účast na trénincích 50% (tělocvična, bazén a loděnice), účastnit se minimálně 3 nezávodních víkendových akcí typu splutí, výcviky, závody v eskymování, víceboj apod. Dále každý musí mít za rok splněny min. 5 závodů ČPV.

– každý ze skupiny B musí mít splněno 50% účasti na trénincích a musí se zůčastnit minimálně 5 jakýchkoliv víkendových akcí

– pro obě skupiny platí, že za každou absenci mají -1 bod; za závod ČPV +6 bodů a ostatní akce +5 bodů

– každý by měl mít na konci roku splněné výše uvedené podmínky a min. 0 bodů, kdo ví že má velkou absenci na trénincích (i za omluvené tělocvičny apod.) může dohnat bodování napsáním článku na náš web (jak již někteří splnili za loňskou sezónu). Článek (na vodácké téma) musí být na 1/2 formátu A4 a doplněn fotografií. Za článek dostanete +3 body. Během tréninků budou na loděnici vyhlašovány různé soutěže, za které výherci získají 1 až 3 body dle umístění.

– ten,kdo nesplní bodování a účast dostane na konci roku povinně odpracovat 5 až 10 brigádnických hodin na víc

– na tréninku nebudeme trpět nekázeň – stojí nás to spoustu sil – takže bude zavedeno pravidlo: jedno napomenutí a s druhým jdeš domů!

POZOR!
Ve foru na našem wbu je v provozu bazar věcí (https://www.kacata.cz/vodacke-forum/?mingleforumaction=viewforum&f=5.0) , který se vám zobrazí po přihlášení na web. Pokud chcete cokoliv prodat/koupit využijte tuto cestu ať to můžete prodat někomu z oddílu.