Káčata – program na zimní sezonu 2014/2015

14 Říj
0 votes

Ve stručnosti vám sepisujeme program pro mládež na konec a přelom roku, tedy tradičně zimní část sezony. Jako obvykle nás bude čekat tělocvična a bazény, kde se zdokonalíte v eskymácích. Dopředu bychom chtěli upozornit, že stejně jako účast na trénincích na loděnici, i tyto jsou povinné, budeme si psát docházku a z toho potom vypočítávat hodnocení! Takže doufáme, že všichni budete poctivě chodit nebo se vždy omluvíte.

Nyní tedy stručně k nadcházejícímu programu:

  • poslední trénink na loděnici je 21.10., kdy proběhne ukončení sezony, vyhlášení výsledků, opečeme si špekáčky. Snažte se všichni dorazit! Dozvíte se, jak jste dopadli, můžete se zeptat co vás zajímá a budete rozdělení do skupin na bazény. Nebudeme pak poslouchat, že to někdo nevěděl apod.
  • tělocvična začíná 3.11. (kolem svátků na konci října tréninky nebudou!), bude probíhat stejně jako loni na Gymnáziu Vejrostova v Bystrci, začátek v 16:30, sraz před tělocvičnou minimálně 10 minut předem!
  • bazény budou probíhat stejně jako tělocvična od prvního listopadového týdne, tedy 4.11. kdy začne skupina A, po 2 týdnech se bude střídat se skupinou B. Rozdělení proběhne na posledním tréninku na loděnici, takže se vše včas dozvíte. Následně to vyvěsíme i na web, aby si každý mohl zkontrolovat svoje termíny. Místo stále stejné, tedy ZŠ Labská ve Starém Lískovci, vždy od 18 hodin (sraz opět dříve!).
  • kdo nemá hotové brigádnické hodiny za letošní rok (10 h/rok), a věříme, že se takoví najdou, bude mít možnost si je doplnit na společné podzimní brigádě, pravděpodobně některý víkend v listopadu. Termín zavčas upřesníme. Hlídejte si hodiny, ať nemusíte doplácet příští rok na příspěvcích!
  • přes zimu budou také probíhat různé výlety. Rádi bychom, aby byl každý měsíc, uvidíme, zda se to zadaří. Kromě pohybu se také naučíme práci s mapou, buzolou i GPSkou, takže to nebude vůbec nuda. Každý výlet bude zavčas vyvěšený na webu jako akce, tak to nezapomeňte sledovat!