Káčata – podzimní program 2014

28 Srp
1 vote

Zdravíme všechny členy v nové sezoně, opět máme po prázdninách a začínají pravidelné tréninky a víkendové akce.

Již od příštího týdne (2.9.) budou probíhat tréninky. Zájem je velký a vybavení nemáme neomezeně, potřebujeme tedy vědět s kým počítat do nové sezony. Proto každý člen musí přijít na první trénink, aby si zkontrolovali vybavení a případně vyměnili za vyhovující. Kdo se nezúčastní prvního tréninku, povinně přijde na ten následující, jinak jeho vybavení rozdělíme jiným zájemcům, kteří pravidelně chodí. Jinak to bohužel nejde řešit, berte to tedy prosím na vědomí. Zároveň začneme důsledně lpět na včasném příchodu na trénink, v tolika dětech se to jinak již těžko zvládá. Choďte tedy prosím radši dřív (ideálně ve čtvrt), o půl 5 již trénink začíná a máte být nachystaní! Vybavení na vodu a běhání je samozřejmostí.

Kromě tréninků tady máme taky závody (všechny jsou vyvěšeny v sekci akce). Pro všechny členy (kromě nových) již platí povinná účast na závodech (minimálně 5 za kalendářní rok), dobře si to tedy ohlídejte.

Snad poslední důležitou součástí života člena Ostřížů jsou brigády. Není to žádná hrozná povinnost, většinou se nás sejde víc a je to i docela zábava. Letos jsme se rozhodli, že nebudeme vyhlašovat tolik velkých brigád (možná max. jednu na hrabání listí a přípravu areálu na zimu), ale spíše menší za určitým účelem. Vždy bude možné se domluvit buď s námi nebo se správcovými na něčem, co je potřeba udělat a myslíme si, že někteří členové už by se měli být schopní zorganizovat v pohodě sami. Hlídejte si tedy prosím odpracované hodiny, ať se další rok nedivíte. Co bychom však letos možná uvítali, by byla pomoc od ochotných a šikovných rodičů. Po sezoně je na loděnici naplánováno větší množství náročnějších prací (z velké části stavebních) a pokud někdo zkušenější nabídne pomoc, velmi to oceníme.

Doufáme, že vás nezahlcujeme jen povinnostmi, ale jinak to nejde. Je vás hodně a je potřeba to dodržovat. Na druhou stranu z toho máme velkou radost, náš oddíl snad nikdy neměl tak početnou základnu a my si toho vážíme.

Na závěr jen jedna poznámka, především pro nové členy – na jaře se nám velmi osvědčila komunikace přes web a přihlašování na jednotlivé akce. Určitě v tom budeme pokračovat a tyto možnosti ještě vylepšovat a prohlubovat, kdo tedy nemá vytvořen účet tady na stránkách, ať to udělá co nejdřív. V případě jakýchkoliv dotazů pište na správce webu (najdete v kontaktech), rádi pomůžeme.

Díky za pozornost! Rádi se se všemi uvidíme.
Kolektiv Ostřížů