Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vodácký putovní tábor

18 srpna - 21 srpna

1200Kč

Vodácký putovní tábor pro Ostříže a pro Káčátka. Odjezd ve čtvrtek odpoledne, návrat v neděli v odpoledních hodinách. Pojedeme na Barakách/kánoích řeku Moravu z Postřelmova do Litovle nebo ještě dál (destinace se může změnit, záleží na aktuálních podmínkách pro splutí). Puťák je určen všem dětem od 7mi let. Mladší děti mohou jet po domluvě, ideálně se starším sourozencem, či rodičem. Spaní ve stanech v kempech a tábořištích, vařit si budeme společně.

S sebou: Jídelní výbava (miska nebo ešus, příbor, hrnek, lahev na pití), spací výbava (karimatka, spacák), oblečení na vodu, oblečení na ven, kapesné, vodácký vak a dále co uznáte sami za vhodné (hudební nástroj, hra, knížka…). Stany vezmeme velké oddílové, pokud chcete soukromí a spát ve svém malém stanu, je to možné po domluvě. Bereme ale co nejméně věcí, vše si ponesete v batohu, objemné a těžké věci bude možné dát do doprovodného vozidla (které není nafukovací).

Odhad ceny: 1200 Kč členi, 1500 Kč nečleni KTL. Cena je zálohová (přesná cena se vyúčtuje po akci).

Jídlo: Vemte si vlastní jídlo na čtvrtek a na pátek větší svačinu na vodu (budeme vždy společně snídat, přes den na vodě bude pouze svačina a teplé jídlo uvaříme až po dojezdu do kempu v odpoledních hodinách).

Další Informace (o odjezdu, srazu na rozdělení vybavení a nabalení doprovodného auta, upřesnění ceny) budou doplněny minimálně týden před akcí. Deadline přihlašování je do konce Července.

Podrobnosti

Zahájení:
18 srpna
Ukončení:
21 srpna
Cena:
1200Kč
Rubrika Akce:

Napsat komentář