Aktuální plán ke stažení v dokumentu PDF:
======> Plán akcí 2022 <======

Poznámky k plánu:
– pokud je uveden jenom měsíc bude termín upraven v předstihu před akcí
– barevně (žlutě) zvýrazněné akce jsou určeny pro mládež (Káčata)
– plán publikovaný zde na stránkách je aktuálnější a má tedy přednost před tím ke stažení

Druhy akcí:
P – pro pokročilejší; Z – závod (ČPV apod.); S – volné splutí; V – výcvik pro začátečníky; O – ostatní

Aktuální vypsané akce a možnost přihlašování na ně se zobrazí po přihlášení.

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

II. podzimní brigáda

Loděnice

V sobotu 03.10.2020 od 10:00 proběhne brigáda.
Jsou vítáni všichni včetně Káčátek a jejich (prácechtivých) rodičů. 

Lanové centrum

Lanové centrum PROUD Milénova 13, Brno

Program vzájemného jištění v lanovém centru na Lesné.

Zdarma

Splutí Jihlavy

Mohelno Mohelno

Jedná se o každoroční splutí Jihlávky z Mohelna. Vhodné, nebo spíše přímo povinné i pro začínající členy. Po domluvě bude akce dvoudenní, sraz v sobotu v 16:00. Příjezd zpět na loděnici v neděli, odpolední až večerní hodiny. Cena 100 Kč. ... Číst více »

100Kč

Puťák po řece Dyji – Káčátka

Putovní tábor po řece Dyji (NP Podyjí) pro členy Káčátek (děti 5-10 let). Spát se bude v kempech ve stanech, Dyje se bude splouvat na nafukovacích kánoích a kajacích (na těch se děti mohou střídat). Stravovat se a vařit budeme ... Číst více »

800Kč

ČPV Hamerák

Poslední ČPV tohoto roku na krásném potoku v Jižních Čechách. Akce je určená pro všechny, kdo už mají předchozí zkušenosti z ČPV. Sraz v pátek v 16:00, jídlo vlastní. Všichni si s sebou vezmou zálohu 500 Kč a potvrzení o ... Číst více »

500Kč

1. podzimní brigáda

Brigáda pro všechny děti i rodiče. Náplní práce bude zazimování areálu, úklid vnitřních i venkovních prostor. Můžete se těšit i na něco k zakousnutí od dědka. Každý člen má brigádnickou povinnost 5 (káčátka) nebo 10 hodin, tak na to nezpomeňte ... Číst více »

2. podzimní brigáda

Brigáda pro všechny děti i rodiče. Náplní práce bude zazimování areálu, hrabání listí, úklid vnitřních i venkovních prostor. Můžete se těšit i na něco k zakousnutí. Každý člen má brigádnickou povinnost 5 (káčátka) nebo 10 hodin, tak na to nezpomeňte ... Číst více »

Odemykání Doubravy

Pařížov - Ronov nad Doubravou Pařížov

Akce určena pro všechny, včetně začátečníků

600Kč

Velká jarní brigáda

KáČaTa

Brigáda pro všechny Ostříže, Káčátka i rodiče. Náplní práce bude příprava areálu na sezónu, úklid vnitřních i venkovních prostor a další. Každý člen má brigádnickou povinnost 5 (káčátka) nebo 10 hodin, tak na to nezapomeňte, hlaste se a přijďte. Sraz ... Číst více »

Rakousko v okolí Salzkammergutu

Akce určená spíše pro pokročilé pádlery. Kdo si není jistý, jestli je akce pro něho vhodná, zeptá se kohokoliv z instruktorů nebo napíše do komentářů akce. Řeky, které by byly v plánu: Lammer, Koppentraun, Steyer, Aubach, Mitterweissenbach, Gimbach, Offenseebach, Weissenbach, ... Číst více »

2500Kč

Velká jarní brigáda (vol 2)

Brigáda pro všechny Ostříže, Káčátka i rodiče. Náplní práce bude příprava areálu na sezónu, úklid vnitřních i venkovních prostor a další. Pozor akce je v termínu ČPV Otava, takže pro Ostříže doporučuji spíš první brigádu. Každý člen má brigádnickou povinnost ... Číst více »

Vodácký putovní tábor – nový termín 24. – 28.2022

Vodácký putovní tábor pro Ostříže a pro Káčátka. Odjezd ve čtvrtek večer, návrat v neděli v odpoledních hodinách. Pojedeme na Barakách/kánoích řeku Moravu z Postřelmova do Litovle nebo ještě dál

1200Kč

Podzimní brigáda – 22.10.

Tradiční podzimní brigáda. Kdo může ať dojde. Úklid a zakrytí hiršť, hrabání listí a další. Práce je v areálu vždycky dost ;)

Podzimní brigáda – 5.11.

Tradiční podzimní brigáda. Kdo může ať dojde. Úklid a zakrytí hiršť, hrabání listí a další. Práce je v areálu vždycky dost ;)

Podzimní brigáda – 19.11.

Tradiční podzimní brigáda. Kdo může ať dojde. Úklid a zakrytí hiršť, hrabání listí a další. Práce je v areálu vždycky dost ;)