Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Puťák po řece Dyji – Káčátka

12 srpna17:00 - 15 srpna17:00

800Kč

Putovní tábor po řece Dyji (NP Podyjí) pro členy Káčátek (děti 5-10 let). Spát se bude v kempech ve stanech, Dyje se bude splouvat na nafukovacích kánoích a kajacích (na těch se děti mohou střídat).
Stravovat se a vařit budeme společně. Pojede se autobusem, balte se s ohledem na to (do batohu). Těžké či moc objemné věci (stan, spacáky) si můžete dát do doprovodného vozidla.

Sraz: ve čtvrtek v 15:00 na loděnici. Bude se přidělovat vybavení, nabalí se doprovodné vozidlo a pak se vydáme na Zvonařku na autobus.
Návrat v neděli v odpoledních hodinách.

S sebou: Jídelní výbava (miska nebo ešus, příbor, hrnek), spací výbava (karimatka, spacák), oblečení na vodu, oblečení na ven, kapesné, vodácký vak a dále co uznáte sami za vhodné (hudební nástroj, hra, knížka…)
Stan můžeme vzít velký oddílový (pro 8-10 lidí), pokud chcete soukromí, vemte si vlastní. Je potřeba se domluvit dopředu kdo kde spí, ať netaháme zbytečnosti, místa není nazbyt.

Cena: 800Kč členi, 1200Kč nečleni KTL. Cena je zálohová (přesná cena se vyúčtuje po akci)

Jídlo: Vemte si vlastní jídlo na čtvrtek a na pátek velkou svačinu na vodu (budeme vždy společně snídat a pak bude až teplé jídlo po dojezdu do kempu v odpoledních hodinách).

Podrobnosti

Zahájení:
12 srpna 17:00
Ukončení:
15 srpna 17:00
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Marta Hanáková
Telefon:
777933709

Napsat komentář